Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

UFO: Enemy Unknown (1994) - OpenXcom v.2021_05_15_2114 - Mod do gry - Download

Plik OpenXcom v.2021_05_15_2114 to modyfikacja do gry UFO: Enemy Unknown (1994) z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4,4 MB

pobrań101

pobrań (7 dni)9

data aktualizacji19 maja 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

UFO: Enemy Unknown (1994) mod OpenXcom v.2021_03_08_2004

OpenXcom to modyfikacja do gry UFO: Enemy Unknown / X-COM: UFO Defense, opracowana przez OpenXcom Team.

Opis:

To open-source’owa implementacja klasycznej turowej strategii. Projekt w praktyce odtwarza UFO: Enemy Unknown na nowym, znacznie ulepszonym silniku, ale nie jest to samodzielna gra, gdyż potrzebuje plików pierwowzoru do działania.

OpenXcom zapewnia pełną kompatybilność ze współczesnymi pecetami i systemami operacyjnymi. Poprawia praktycznie wszystkie błędy i niedoróbki techniczne. Ulepsza także grafikę, interfejs oraz sztuczną inteligencję. Pozwala także na zabawę w wyższych rozdzielczościach (choć można także bawić się w grafice identycznej z pierwowzorem).

Projekt mocno rozszerza również możliwości modyfikowania gry. Dzięki temu wiele modyfikacji powstało na bazie OpenXcom i wymaga ich do działania.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do nowego folderu i uruchom openxcom.exe. Przy pierwszym uruchomieniu program spróbuje samodzielnie znaleźć pliki gry na Twoim dysku twardym. Jeśli mu się to nie uda to będziesz musiał skopiować pliki samodzielnie. W tym celu wejdź do folderu z grą i skopiuj znajdujące się tam foldery „UFO” oraz „TFTD” do folderu z OpenXcom (w nim już są tak nazwane foldery, ale są puste poza plikiem Readme, dzięki tej operacji zapełnią się danymi z gry i dodatku, po to, aby OpenXcom mógł z nich korzystać.

  • data aktualizacji: 19 maja 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 4,4 MB