Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Resident Evil 2 (1998) - Resident Evil 2 - Marvin's Mod v.1.2 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Resident Evil 2 (1998) z gatunku Gry Przygodowe w wersji Resident Evil 2 - Marvin's Mod v.1.2 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku356,1 MB

pobrań1710

pobrań (7 dni)168

data aktualizacji10 marca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Resident Evil 2 (1998) gra Resident Evil 2 - Marvin's Mod v.1.2

Resident Evil 2 - Marvin's Mod to samodzielna darmowa gra, opracowana przez AydanWatkins (warto także zajrzeć na osobista stronę autora) Zbudowano ją na silniku Resident Evil 2 (chodzi o wersję z 1998 roku) i projekt zaczynał jako mod do tej produkcji z 1996 roku, ale autor zmieniał coraz więcej rzeczy i ostatecznie skala przeróbek okazała się tak duża, że wypuścił projekt jako fanowską grę, nie wymagającą posiadania pierwszego Resident Evil.

Opis:

Resident Evil - Barry's Mod oferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza. Jej bohaterem jest Marvin Branagh, czyli policjant z miasteczka Racoon City. W oryginalnym RE2 postać ta ginie w początkowych fragmentach historii. Ta fanowska gra pozwala poznać losy Marvina zanim zmarł.

Akcja toczy się na znanych lokacjach, ale otrzymujemy inne starcia, zadania, zagadki i potwory. Świat gry posiada nowe ścieżki, a starcia z bossami przebiegają odmiennych lokacjach.

Do tego gra oferuje sporo nowych rozwiązań. Np..lokacje nie są statyczne. Nawet jeśli zabijemy wszystkich wrogów to po pewnym czasie miejsca znowu zaczną się zapełniać potworami. Ponadto w niektórych segmentach pomaga nap towarzyszka broni sterowana przez AI.

Instrukcje:

To samodzielna darmowa gra. Więc po prostu wypakuj archiwum i uruchom „Marvin's Mod v1.2.bat”.

  • data aktualizacji: 10 marca 2021
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 356,1 MB