Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Age of Empires Online - Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) v.3.6.0 - Mod do gry - Download

Plik Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) v.3.6.0 to modyfikacja do gry Age of Empires Online z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku8,3 MB

pobrań1273

pobrań (7 dni)86

data aktualizacji22 sierpnia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Age of Empires Online mod Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) v.3.4.1

Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) to modyfikacja do gry Age of Empires Online, opracowana przez grupę Project Celeste.

Opis:

Projekt wskrzesza i ulepsza Age of Empires Online. Była to wyśmienita strategia free-to-play, która została porzucona przez firmę Microsoft, a serwery wyłączono w 2014 roku. Grupa fanów postanowiła ożywić ten projekt i rezultatem tego jest Celecte Fan Project.

Mod nie tylko przywraca pełną sieciową funkcjonalność gry, ale również ją gruntownie ulepsza. Usunięto wszystkie mechanizmy free-to-play. Dzięki temu każdy element trzeba odblokować rozgrywką, a nie przez mikropłatności. Poprawiono również balans rozgrywki, usunięto błędy i wprowadzono nową zawartość

Z Celecte Fan Project gra Age of Empires Online staje się w pełni darmowym RTS-em o najwyższej jakości, oferującym bogatą zawartość zarówno dla samotnego gracza, jak i osób preferujących multiplayer. Do tego mod ma dużą i bardzo aktywną społeczność. Nie ma problemów ze znalezieniem chętnych do rozgrywek wieloosobowych i regularnie organizowane są turnieje.

Instrukcje:

1.W tym archiwum znajdziesz jedynie launcher nowej wersji gry. Dlatego wpierw musisz zainstalować pełną wersję starego Age of Empires Online. Instalator gry możesz pobrać z naszych serwerów lub ze Steam.

2.Pobierz Celeste Launcher i wypakuj archiwum do właściwego folderu. Ten zależy od tego jaką masz wersję gry.

Jeśli korzystałeś z instalatora gry z naszego FTP-a to w folderze z grą stwórz nowy folder (np. „Celeste”) i wypakuj do niego archiwum z Celestr Launcher

Jeśli pobrałeś ją ze Steam to wypakuj archiwum do „…Steam\steamapps\common\Age Of Empires Online”

3. Uruchom „Celeste Launcher.exe”. Otworzy się launcher. Do zabawy będziesz potrzebował konta, które założysz klikając na „Register” w launcherze. Po wpisaniu emaila na ten adres zostanie przesłany nowy klucz gry, który wpiszesz w tym samym oknie, a poniżej ustalisz hasło konta.

Przy pierwszym uruchomieniu gry launcher może poprosić o podanie mu lokalizacji gry na Twoim dysku twardym. Pobierze też brakujące pliki. Może to trochę potrwać.

Rozwiązywanie problemów.

W razie problemów upewnij się, że masz zainstalowane zestawy:

  1. Visual C++ Runtime AIO
  2. DirectX End-User Runtime
  3. Microsoft .NET Framework 3.5
  4. Microsoft .NET Framework 4.5
  5. Windows Universal CRT

Dodatkowo, jeśli grasz na Windowsie 8 lub 10 mogą pojawić się inne problemy. Aby je usunąć:

1.Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Start na pulpicie i wybierz „Aplikacje i funkcje (Programs and Features)”. Otworzy się okno. W górnym prawym rogu kliknij na będziesz miał listę opcji, tam też kliknij na „Programy i funkcje”, a potem na „Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows (Turn Windows features on or off)”. Otworzy się kolejne okno. W nim rozwiń listę nazwaną „Składniki Starszej wersji (Legacy Components” i zaznacz „DirectPlay”

  • data aktualizacji: 22 sierpnia 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 8,3 MB

Pliki do gry Age of Empires Online

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Age of Empires Online - Full game installer gra 2270,6 MB 2021.03.05 6,4K 588
Age of Empires Online - Celeste Launcher (Age of Empires Online Celeste Fan Project) v.3.6.0 mod 8,3 MB 2021.08.22 1,2K 86