Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Medieval II: Total War - Królestwa - Roar of Conquest v.2.1 - Mod do gry - Download

Plik Roar of Conquest v.2.1 to modyfikacja do gry Medieval II: Total War - Królestwa z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2836,2 MB

data aktualizacji13 stycznia 2021

pobrań46

pobrań (7 dni)46

Pobierz plik za darmo
Medieval II: Total War - Królestwa mod Roar of Conquest  v.2.1

Roar of Conquest to modyfikacja do gry Medieval II: Total War - Kingdoms, której autorem jest Lord_Vinciullo (projekt ma także swój Discord). Projekt bazuje na wcześniejszym modzie w postaci kultowego Stainless Steel, który nie jest już rozwijany.

Opis:

Celem Roar of Conquest jest gruntowne rozbudowanie i ulepszenie gry, przy zachowaniu jej klimatu. Poprawiono zbalansowanie kampanii, mocno ulepszono sztuczną inteligencję oraz usunięto błędy historyczne. Ponadto opracowano od nowa mapę strategiczną, która obecnie obejmuje większość Europy. Dodano dodatkowe typy klimatów i terenów, a każdy region na unikalne produkty. Do tego całą mapę opracowano tak, aby SI nie miała już problemów a nawigacją.

Kompletnie przebudowano również sztuczną inteligencję odpowiedzialną za bitwy, poprawiono jakość grafiki oraz wprowadzono masę nowych jednostek, w tym kilka polskich. Ponadto usunięto większość błędów.

W porównaniu ze Stainless Steel ulepszono grafikę, rozbudowano każdą z frakcji, poprawiono AI oraz wprowadzono sporo nowych mechanizmów rozgrywki.

Instrukcje:

1.Wypakuj archiwum do „…Medieval II Total War\mods”

2.Uruchom moda za pomocą skrótu „Roar of Conquest.lnk”.

Jeśli wcześniej nie zmodyfikowałeś pliku .exe gry, tak aby wykorzystywała ona więcej niż 2 GB pamięci RAM to możesz to zrobić za pomocą programu „Large Address Aware.exe”, który znajdziesz w folderze z modem.

  • data aktualizacji: 13 stycznia 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2836,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl