Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dark Souls: Prepare to Die Edition - Ascension_Mod (RPG) v.13 - Mod do gry - Download

Plik Ascension_Mod (RPG) v.13 to modyfikacja do gry Dark Souls: Prepare to Die Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku407,1 MB

data aktualizacji30 listopada 2020

pobrań164

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo
Dark Souls: Prepare to Die Edition mod Ascension_Mod (RPG) v.13

Ascension_Mod (RPG) to modyfikacja do gry Dark Souls: Prepare to Die Edition, której autorem jest VanBuinen. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Payala

Opis:

Ascended Mod to propozycja dla osób, które pragną nowej zawartości, wyższego poziomu trudności, świeżych wyzwań oraz wzmocnienia elementów RPG.

Mod wprowadza nowe typu wrogów i dodatkowe lokacje. Wzmacnia także starych wrogów, zmienia ich wyposażenie oraz ulepsza ich sztuczną inteligencję. Ponadto we wszystkich lokacjach przerobiono każde starcie – nieprzyjaciele są teraz w innych miejscach, w innych konfiguracjach i rodzajach. Z kolei w starciach z bossami zmodyfikowano ich zdolności oraz dodano nową muzykę.

Modyfikacja odblokowuje także niedostępne wcześnie lokacje i stawia wiekszy nacisk na eksplorację. Mocno rozbudowano system pancerzy i przedmiotów, tak aby ich dobieranie i ulepszenia stało się kluczowe w rozgrywce. Wprowadzono także nowe klasy postaci oraz podarunki.

Instrukcje:

Do zainstalowania moda użyj programu Drag and Drop Mod Manager. Uruchom ten program, wypakuj archiwum z modem, a potem przeciągnij pliki moda (pliki! Nie folder!) na okno programu, a on sam zainstaluje je wszystkie. Potem kliknij na „Launch Dark Souls w/ Mods” i program uruchomi grę z modami.

  • data aktualizacji: 30 listopada 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 407,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl