Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Control II - Ur-Quan Masters HD v.Beta 1 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Star Control II z gatunku Gry Strategiczne w wersji Ur-Quan Masters HD v.Beta 1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku760 MB

pobrań866

pobrań (7 dni)19

data aktualizacji3 listopada 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Star Control II gra Ur-Quan Masters HD  v.Beta 1

Ur-Quan Masters HD to darmowa gra oparta na modelu open source. Projekt opracował zespół, w skład którego weszli awakenedeyes, damonczanik, matt_bentley, oldlaptop, roisack oraz superbutcherx.

Opis:

Star Control II to absolutny klasyk i jedna z najlepszych gier lat 90-tych ubiegłego wieku. Współczesnych graczy może odstraszać jednak antyczna oprawa graficzna. Z myślą o nich powstało Ur-Quan Masters HD, czyli darmowy fanowski remake tego przeboju.

W grze eksplorujemy olbrzymią galaktykę, spotykamy różnorodne obce rasy, gromadzimy flotę oraz toczymy wojnę z tytułowym imperium Ur-Quan. A wszystko to w mocno podrasowanej oprawie graficznej i z licznymi ulepszeniami rozgrywki. Co godne pochwały, pomimo tych zmian udało się w pełni zachować specyficzny klimat i stylistykę pierwowzoru.

  • data aktualizacji: 3 listopada 2020
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 760 MB