Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Thief 2: The Metal Age - AngelLoader v.1.4.4 - Mod do gry - Download

Plik AngelLoader v.1.4.4 to modyfikacja do gry Thief 2: The Metal Age z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku3,7 MB

data aktualizacji29 lipca 2020

pobrań28

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Thief 2: The Metal Age mod AngelLoader v.1.4.4

AngelLoader to narzędzie do gier Thief 1, Thief 2, Thief: Deadly Shadows oraz System Shock 2, którego autorem jest FenPhoenix.

Opis:

AngelLoader to nowoczesne narzędzie służące do organizowania i wczytywania fanowskich misji do do gier Thief 1, Thief 2, Thief: Deadly Shadows oraz System Shock 2.

Narzędzie jest proste w użyciu i stale aktualizowane. Dlatego, jeśli macie problemy z jakimiś misjami fanowskimi w innych programach to AngelLoader ma spore szanse na ich prawidłowe załadowanie.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do nowego folderu i uruchom narzędzie plikiem .exe. Przy pierwszym uruchomieniu program poprosi o jego skonfigurowanie. W tym celu wskaz mu lokalizacje plików .exe uruchamiających gry oraz folderu, gdzie trzymasz fanowskie misje.

Uwaga: jeśli jakaś misja będzie powodowała zawieszanie się gry możliwe, że wystarczy zmienić plik .exe. Wiele z tych gier ma ulepszone wersje z oddzielnymi .exe. Np. Thief 2 z modem NewDark uruchamia się przez Thief2_ND.exe. Jeśli ten .exe będzie się zawieszał to zmień go na Thief2.exe

  • data aktualizacji: 29 lipca 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 3,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl