Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Resident Evil 3 - Resident Evil 3: Restoration Project v.0.9 - Mod do gry - Download

Plik Resident Evil 3: Restoration Project v.0.9 to modyfikacja do gry Resident Evil 3 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1587,3 MB

data aktualizacji23 czerwca 2020

pobrań84

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo
Resident Evil 3 mod Resident Evil 3: Restoration Project v.0.9

Resident Evil 3: Restoration Project to modyfikacja do gry Resident Evil 3: Nemesis, opracowana przez grupę  RE3RP Team.

Opis:

Celem projektu jest ulepszenie wizualne gry Resident Evil 3. Autorzy zaczerpnęli poprawione elementy z wersji SourceNext produkcji. Wydano ją tylko w Japonii i w porównaniu z pecetowym RE3 dostępnym w innych regionach, to wydanie oferowało m.in. lepszej jakości scenki przerywnikowe, pozbawione kompresji oraz lepszą kompatybilność ze współczesnymi systemami operacyjnymi.

Dzięki Resident Evil 3: Restoration Project uzyskacie upiększone scenki przerywnikowe. Dodatkowo ulepszono wszystkie pre-renderowane tła za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji, które zwiększyły rozdzielczość i poziom detali statycznych obrazów. Projekt poprawia także część błędów wizualnych, w tym te związane z nieprawidłowym pozycjonowaniem niektórych czcionek.

Instrukcje:

1.Najpierw zainstaluj grę, wybierając opcję „full”.

2.Wypakuj archiwum do folderu z grą i uruchom plik .exe moda. Otworzy to menu instalacji. Kliknij na „browse” i wskaż programowi miejsce zainstalowania RE3 na Twoim dysku twardym.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl