Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Coffee Tycoon - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Coffee Tycoon z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku11,4 MB

pobrań1216

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji22 marca 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Coffee Tycoon to gra strategiczno-ekonomiczna, za której przygotowanie odpowiada zespół developerski Anarchy Enterprises (twórcy m.in. National Lampoon's University Tycoon, Moon Tycoon i Deep Sea Tycoon). Opisywany program pozwala na zbudowanie od podstaw prawdziwego imperium kawy, posiadającego rozbudowaną sieć lokali w największych metropoliach Stanów Zjednoczonych, zespół solidnych, sumiennych pracowników oraz mnóstwo zadowolonych klientów.

Gracze rozpoczynają wirtualne zmagania od posiadania jednego, małego lokalu, od którego sukcesu zależy przyszłe być albo nie być firmy. Na początku rozgrywki należy wybrać logo założonego przedsiębiorstwa (pięć rodzajów), lokalizację rynkowej działalności (Nowy Jork, Miami, Chicago, Los Angeles lub Seattle), a także styl, w jakim wybrane kawiarnie (w tym te pierwsza) zostaną zaprojektowane (od szybkiego punktu sprzedaży kawy na lotnisku, przez jaki dziennie przewijają się do tłumy ludzi do ekskluzywnego lokalu z bogatym wyposażeniem w centrum miasta).

  • data aktualizacji: 22 marca 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 11,4 MB

Pliki do gry Coffee Tycoon

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Coffee Tycoon demo 11,4 MB 2005.03.22 1,2K 0