Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warlords: Battlecry - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Warlords: Battlecry . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku12,5 KB

data aktualizacji15 stycznia 2001

pobrań2590

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wypakuj trainer do folderu, w którym zainstalowana jest gra. Następnie uruchom go i zacznij rozgrywkę. Używaj klawiszy 1-5, aby zyskać zasoby surowców, zdrowia, many, dodatkowe punkty umiejętności, etc.

Uwaga: Trainer działa tylko z niektórymi wersjami gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz