Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wilk Morski - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Wilk Morski z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku17,9 MB

data aktualizacji21 marca 2005

pobrań1908

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Sea Wolves (pol. Wilk Morski) to prosta gra zręcznościowa. Jak sam tytuł wskazuje, kierujemy tutaj morskim okrętem, wirtualne zmagania osadzono zaś w świecie dotkniętym kataklizmami, w wyniku których większość suchego lądu zniknęła pod powierzchnią wody. Całą planetę opanowały paskudne potwory, a okrutni piraci nieustannie nękają ocalałych ludzi. Zadaniem gracza jest znalezienie się w nowej rzeczywistości oraz przetrwanie.

Zmagania rozpoczynamy od wybrania kapitana oraz statku (kilka rodzajów do wyboru, między innymi lekki i zwroty okręt dowodzony przez Victorię Rush czy ciężko opancerzony prom kierowany przez Ironmana). Rozgrywka sprowadza się głównie do eksploracji coraz to nowszych terenów, walki z przeciwnikami (25 rodzajów oponentów, w tym wspomniani piraci oraz morskie potwory) i ciągłego poszukiwania surowców bądź skarbów, potrzebnych do dalszego funkcjonowania prowadzonego statku. Na ponad 30 odmiennych poziomach sprawdzamy działanie okrętowych dział, karabinów służących do zestrzeliwania samolotów wroga, czy podwodnych min, ułatwiających walkę z bestiami, czającymi się na nasz okręt. Sterowanie jest proste, jednak dokładne wycelowanie w poruszający się statek oponenta podczas morskiej bitwy stanowi już trochę większe wyzwanie.

  • data aktualizacji: 21 marca 2005
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 17,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl