Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Terminator: Resistance - v1.027 +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Terminator: Resistance . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,9 MB

data aktualizacji2 grudnia 2019

pobrań36

pobrań (7 dni)36

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Terminator: Resistance trainer v1.027 +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

Num 0 - nieśmiertelność

Num 1 - nieskończona amunicja, przedmioty

Num 2 - wyłącz konieczność przeładowywania

Num 3 - +10.000 pieniędzy

Num 4 - +1 punktów umiejętności

Num 5 - natychmiastowy awans

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.027 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl