Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Doom II: Hell on Earth - Aliens: Eradication v.demo 3 - Mod do gry - Download

Plik Aliens: Eradication v.demo 3 to modyfikacja do gry Doom II: Hell on Earth z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku171,7 MB

data aktualizacji1 grudnia 2019

pobrań28

pobrań (7 dni)28

Pobierz plik za darmo
Doom II: Hell on Earth mod Aliens: Eradication v.demo 3

Aliens: Eradication to modyfikacja do gry Doom II: Hell on Earth, której autorem jest Paul Dechene (PAYLOAD4367).

Opis:

To nowa kampania dla pojedynczego gracza. Zgodnie z tytułem, osadzona jest w uniwersum serii Obcy. Fabuła opowiada o drugiej koloni na planecie LV426, stanowiącej sekret korporacji Weyland/Yutani. Miejsce to zostało opanowane przez ksenomorfy, a my zostajemy wysłani w celu zdobycia próbek tego gatunku dla naszych pracodawców.

Mod wykorzystuje możliwości oferowane przez współczesne silniki Dooma, prezentując znacznie wyższy poziom wykonania niż standardowe mapy do Dooma 2. Do tego większość elementów, w tym uzbrojenie, wrogowie oraz elementy otoczenia, jest nowa.

Dodatkową atrakcją jest system klas. Możemy wcielić się w cztery klasy, a każda posiada inne cechy i ekwipunek, jak również odmienną fabułę oraz unikalne rozmieszczenie przeciwników na mapach.

Instrukcje:

Do uruchomienia moda użyj projektu ZDoom. Do folderu z nim wrzuć plik .WAD gry i wypakuj tam archiwum z modem. Aliens: Eradication zbudowano na fundamentach projektu Alien Trilogy. Jest on dołączony do archiwum w formie pliku .pk3 Wszystkie te trzy pliki muszą się znaleźć z folderze i zostać załadowane przez ZDooma.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl