Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Carnivores: Ice Age - Jurassic Park: Revolution v.1112019 - Mod do gry - Download

Plik Jurassic Park: Revolution v.1112019 to modyfikacja do gry Carnivores: Ice Age z gatunku Gry Zręcznościowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku161,8 MB

data aktualizacji4 listopada 2019

pobrań35

pobrań (7 dni)22

Pobierz plik za darmo
Carnivores: Ice Age mod Jurassic Park: Revolution v.1112019

Jurassic Park: Revolution to modyfikacja do gry Carnivores: Ice Age, której autorem jest Tormer.

Opis:

To fanowska gra zbudowana na silniku Carnivores: Ice Age. Jest to samodzielna produkcja, więc do zabawy nie potrzebujecie Carnivores: Ice Age.

W Jurassic Park: Revolution wcielamy się w myśliwego zatrudnionego przez społeczność archipelagu wysp do wyeliminowania dinozaurów, które uciekły z Parku Jurajskiego. Wyprawę finansuje firma Biosyn, a zleceniodawcy nie wiedzą, że przy okazji naszym sekretnym zadaniem jest zgromadzenie próbek DNA prehistorycznych gadów, co pozwoli Biosyn skuteczniej konkurować z InGen.

Jurassic Park: Revolution oferuje kompletnie nową mapę i dinozaury. Dodano także sporo niedostępnego wcześniej uzbrojenia.

Instrukcje:

To produkcja, więc do zabawy nie potrzebujecie Carnivores: Ice Age. Wystarczy uruchomić instalator. Niektóre programy antywirusowe mogą go rozpoznać jako zagrożenie, ale to błędne rozpoznanie i plik jest całkowicie bezpieczny.

Po uruchomieniu zmieńcie konfigurację gry w menu. Gdyż startuje ona w bardzo niskiej rozdzielczości, bez wsparcia sprzętowego dla grafiki 3D oraz z mocno archaiczną konfiguracją sterowania.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz