Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.51 - Mod do gry - Download

Plik Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.51 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku813,6 KB

data aktualizacji7 października 2019

pobrań178

pobrań (7 dni)114

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim mod Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.51

Enderal Gameplay Overhaul – EGO to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Ixion XVII. Jeśli projekt Wam się spodoba to warto zajrzeć na jego profil na Nexusie i kliknąć „Endorse”.

Opis:

EGO to tzw. submod, czyli nieoficjalny dodatek do innego moda. W tym przypadku chodzi o Enderal: The Shards of Order, czyli największą totalną konwersję opracowaną z myślą o The Elder Scrolls V: Skyrim.

Enderal Gameplay Overhaul przerabia zbalansowanie tego moda, tak aby było bardziej sprawiedliwe, a poziom trudności rósł bardziej równomiernie. Mocno ulepszono także sztuczną inteligencję oraz mocno rozbudowano dostępne przedmioty, bronie i zaklęcia.

EGO przerabia system walki, dodając mechanikę kondycji w stylu tej z Dark Souls. Blokowanie ciosów stało się bardziej przydatne, a wrodzy łucznicy wreszcie korzystają ze swojego oręża.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z modem Enderal. Potem w launcherze zaznacz submoda. Ważne jest, aby na liści modów najpierw był Elderall, a dopiero potem Enderal Gameplay Overhaul.

EGO może popsuć niektóre save’y, więc najlepiej rozpocząć zabawę od nowa w Enderal.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz