Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.77 - Mod do gry - Download

Plik Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.77 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku980,2 KB

pobrań2265

pobrań (7 dni)30

data aktualizacji6 lipca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Enderal Gameplay Overhaul – EGO v.1.51

Enderal Gameplay Overhaul – EGO to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Ixion XVII. Jeśli projekt Wam się spodoba to warto zajrzeć na jego profil na Nexusie i kliknąć „Endorse”.

Opis:

EGO to tzw. submod, czyli nieoficjalny dodatek do innego moda. W tym przypadku chodzi o Enderal: The Shards of Order, czyli największą totalną konwersję opracowaną z myślą o The Elder Scrolls V: Skyrim.

Enderal Gameplay Overhaul przerabia zbalansowanie tego moda, tak aby było bardziej sprawiedliwe, a poziom trudności rósł bardziej równomiernie. Mocno ulepszono także sztuczną inteligencję oraz mocno rozbudowano dostępne przedmioty, bronie i zaklęcia.

EGO przerabia system walki, dodając mechanikę kondycji w stylu tej z Dark Souls. Blokowanie ciosów stało się bardziej przydatne, a wrodzy łucznicy wreszcie korzystają ze swojego oręża.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z modem Enderal. Potem w launcherze zaznacz submoda. Ważne jest, aby na liści modów najpierw był Elderall, a dopiero potem Enderal Gameplay Overhaul.

EGO może popsuć niektóre save’y, więc najlepiej rozpocząć zabawę od nowa w Enderal.

  • data aktualizacji: 6 lipca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 980,2 KB