Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wizardry 8 - Wizardry 8 Enhanced Edition v.1.0.2 - Mod do gry - Download

Plik Wizardry 8 Enhanced Edition v.1.0.2 to modyfikacja do gry Wizardry 8 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku158,5 MB

data aktualizacji6 października 2019

pobrań65

pobrań (7 dni)44

Pobierz plik za darmo
Wizardry 8 mod Wizardry 8 Enhanced Edition v.1.0.2

Wizardry 8 Enhanced Edition to modyfikacja do gry Wizardry 8, której autorem jest Ixion XVII. Jeśli projekt Wam się spodoba to warto zajrzeć na jego profil na Nexusie i kliknąć „Endorse”.

Opis:

Mod gruntownie przerabia zbalansowanie gry, tak aby bardziej pasowała do współczesnego stylu zabawy. Rozgrywka jest szybsza i mniej powtarzalna, ale równocześnie trudniejsza.

Postacie mają mniej punktów życia, a ich wskrzeszanie stało się trudniejsze. Podczas zabawy znajdujemy mniej złota, ale z drugiej strony w specjalnych skrzyniach (np. tych znajdowanych po pokonaniu bossa) nie znajdujemy juz słabych i powszechnych przedmiotów.

Zwiększono tempo respawnowania się wrogów i zmieniono je tak, aby w trudnych sekcjach rzadziej pojawiały się słabe typu przeciwników. Przerobiono również starcia z bossami, tak aby były ciekawsze.

Ponadto zwiększono pojemność ekwipunku oraz tempo wystrzeliwanych przez gracza pocisków,. poprawiono sporo błędów, Ponadto silnik generuje obiekty znajdujące się dalej gracza niż w podstawowej wersji gry, przez co rzadziej widujemy brzydką mgłę na horyzoncie.

Instrukcje:

1.Zainstaluj świeżą wersję gry, bez innych modów.

2.Wypakuj archiwum z Wizardry 8 Enhanced Edition do folderu z grą.

3. W folderze z grą skasuj pliki glide.dll, glide2x.dll oraz glide3x.dll. Radzimy wcześniej zrobić ich kopie zapasowe.

4.Skazuj plik sirtech w „…Wizardry8\\Data\Flics\Intro”

5.Uruchom 3DSetup i wybierz rozdzielczość.

6.Pobierz Wiz8fast i wypakuj do folderu z grą.

7. Kliknij prawym przyciskiem myszki na W8LaunchWithAgent.bat i wybierz opcję Edytuj. Potem zmień tam tekst tak, aby wskazywał lokalizacje gry na Twoim dysku twardym.

8. Grę uruchamiaj zawsze przez W8LaunchWithAgent.bat Jeśli w jej górnym prawym roku znajdziesz „v1.2.4 (powered by CFAgent v4.23)" to znaczy, że instalacja się powiodła.

9. Stwórz nowe postacie (stare nie będą kompatybilne z modem).

Jak aktualizować moda:

Jeśli masz wcześniejsza wersję moda to aby go zaktualizować skopiuj do folderu z grą jedynie foldery „Data” oraz „Levels” z archiwum i wyraź zgodę na podmianę plików.

Potem w grze warto usunąć z rąk postaci ekwipunek i ponownie go im przydzielić, bo bez tego zmiany w statystykach przedmiotów mogą się nie zostać zarejestrowane.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz