Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hades - v0.18357 +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hades . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku584,6 KB

data aktualizacji7 lipca 2019

pobrań7422

pobrań (7 dni)28

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Hades trainer v0.18357 +3 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – God Mode

F2 – nieskończone pieniądze/punkty Meta

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 0.18357 gry.

  • data aktualizacji: 7 lipca 2019
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 584,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl