Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Sniper Elite V2 Remastered - v1.00 +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Sniper Elite V2 Remastered . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku598,9 KB

data aktualizacji20 maja 2019

pobrań2050

pobrań (7 dni)254

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Sniper Elite V2 Remastered trainer v1.00 +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończone zdrowie

F2 – wyłącz konieczność przeładowywania

F3 – nieskończona amunicja

F4 – nieskończone gadżety

F5 – nieskończone skupienie

F6 – lepsza celność

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.00 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz