Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Empyrion: Galactic Survival - v9.7.1.2321 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Empyrion: Galactic Survival . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku674,4 KB

data aktualizacji15 maja 2019

pobrań35

pobrań (7 dni)21

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nielimitowane statystyki

F2 – nieskończony plecak rakietowy

F3 – nieskończona liczba przedmiotów do użycia

F4 – nieskończona amunicja

F5 – nielimitowane przedmioty z paska szybkiego dostępu

F6 – mnóstwo doświadczenia

F7 – nieskończone punkty do odblokowywania

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 9.1.0.2137 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz