Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Titan Quest: Anniversary Edition - v2.1.1 +8 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Titan Quest: Anniversary Edition . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku614,1 KB

data aktualizacji13 maja 2019

pobrań1494

pobrań (7 dni)906

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Titan Quest: Anniversary Edition trainer v2.1.1 +8 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieśmiertelność

F2 – mana

F3 – doświadczenie

F4 – pieniądze

F5 – punkty umiejętności

F6 – punkty statystyk

F7 – brak efektu cooldown

F8 – szybkie zabijanie

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.47 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz