Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - XpressTuning's Remaster Edition v.23122019 - Mod do gry - Download

Plik XpressTuning's Remaster Edition v.23122019 to modyfikacja do gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2097,3 MB

data aktualizacji6 kwietnia 2020

pobrań1886

pobrań (7 dni)99

Pobierz plik za darmo
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla mod XpressTuning's Remaster Edition v.13042019

XpressTuning's Remaster Edition to modyfikacja do gry S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, której autorem jest xpresstuning.

Opis:

Zgodnie z tytułem, celem projektu jest zaoferowanie czegoś w stylu zremasterowanej wersji S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Autor zebrał najważniejsze mody tego typu, które jedynie ulepszają grafikę, a nie zmieniają jej klimatu, a następie połączył je w jedną łatwą do zainstalowania paczkę, w której poszczególne modyfikacje nie wchodzą ze sobą w konflikty.

Mod poprawia animacje uzbrojenia oraz postaci. Wprowadza także bardziej szczegółowe modele ludzi oraz znacznie ostrzejsze tekstury dla otoczenia i wrogów oraz sojuszników. Do tego dochodzi specjalna wersja zestawu ENB upiększającego efekty wizualne. Ponadto autor zaimplementował fanowskie poprawki błędów pozostawionych przez oryginalnych deweloperów.

Instrukcje:

Mod powinien być instalowany na czystej wersji gry, która została uruchomiona przynajmniej raz.

W menu graficznym gry upewnijcie się, że macie oświetlenie ustawione na „"Full Dynamic Lightning”. Zapisz te ustawienia i wyjdź z gry.

Następnie wypakuj archiwum z XpressTuning's Remaster Edition i skopiuj zawartość folderu „XpressTuning” do folderu z grą, wyrażając zgodę na zastąpienie plików.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl