Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Weedcraft Inc - v1.00 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Weedcraft Inc . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku605,1 KB

data aktualizacji23 kwietnia 2019

pobrań2836

pobrań (7 dni)4

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Podczas zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieskończone pieniądze

F2 – nieskończona trawka

F3 – super jakość trawki

F4 – super jakość uprawy

F5 – natychmiastowy wzrost

F6 – wyłącz sprawdzanie temperatury

F7 – nieskończone punkty badań

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.00 gry.

  • data aktualizacji: 23 kwietnia 2019
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 605,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl