Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Quake II - REdux v.0.25 - Mod do gry - Download

Plik REdux v.0.25 to modyfikacja do gry Quake II z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku560,8 KB

data aktualizacji18 marca 2019

pobrań60

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo
Quake II mod REdux v.0.25

REdux to modyfikacja do gry Quake II, której autorem jest Woju. Jeśli mod przypadnie Wam do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem PayPala lub Patreona.

Opis:

Mod ma na celu odświeżenie mechaniki rozgrywki Quake’a II, tak aby była płynniejsza i bardziej dynamiczna, a tym samym lepiej pasowała do współczesnych standardów w gatunku FPS.

REdux swoim zasięgiem obejmuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i rozgrywki multiplayer. Dzięki modowi wrogowie kierowani przez sztuczną inteligencję reagują na odgłosy kroków graczy, więc nie zawsze opłaca się biegać, co jest głośniejsze niż chód. Nieprzyjaciele są także sprytniejsi, potrafią robić uniki, a część z nich zyskała dodatkowy sprzęt.

Z modem każda gra ma odrzut, przeładowanie trwa dłużej, a efekty powierzchniowe ataków zostały lepiej zbalansowane. Dodano także celowanie z ironsightem (co widać na screenie powyżej) oraz zróżnicowanie obrażeń pod kątem miejsca trafienie, dzięki czemu np. trafienie wroga w głowę jest skuteczniejsze niż w korpus.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „redux” do głównego folderu z grą.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz