Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Europa Universalis IV - Belli Universalis v.1b - Mod do gry - Download

Plik Belli Universalis v.1b to modyfikacja do gry Europa Universalis IV z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku48,3 KB

data aktualizacji18 lutego 2019

pobrań115

pobrań (7 dni)25

Pobierz plik za darmo
Europa Universalis IV mod Belli Universalis v.1b

Belli Universalis to modyfikacja do gry Europa Universalis IV, której autorem jest leonvk.

Opis:

Celem moda jest ulepszenie zbalansowania rozgrywki w Europa Universalis IV. Zmieniono prędkość rozwoju technologicznego, ceny, budżety i system handlowy, tak aby gra była bardziej realistyczna i wierniejsza realiom historycznym. Zrobiono to jednak z wyczuciem, tak aby nie popsuć miodności znanej z podstawowej wersji EU4.

Dzięki modowi losy naszej nacji zależą głównie od naszych decyzji, a nie losowych zdarzeń. Sztuczna inteligencja traktuje nas tak jak inne państwa sterowane przez SI, a zatrudnienie doradców nie powoduje bankructwa nacji.

Wszystko to sprawia, że początki budy imperium są szybsze i łatwiejsze. W dalszych fragmentach trzeba być jednak bardzo ostrożnym, gdyż zbyt duży kraj może łatwo się rozsypać, jeśli nie zadbamy o solidne fundamenty handlowe, technologiczne i militarne, jak również zaniedbamy sojusze.

Instrukcje:

Moda instaluje się inaczej niż większość podobnych projektów. Nie można go wybrać z menu i zamiast tego zastępuje on oryginalne pliki, dlatego zalecamy zrobić wcześniej kopie zapasowe.

Aby zainstalować Belli Universalis znajdź folder „common” w miejscu zainstalowania gry, a następnie skopiuj do niego zawartość nazwanego tak samo folderu z archiwum moda.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz