Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Diablo II: Lord of Destruction - The Forces of Darkness v1.01 - Mod do gry - Download

Plik The Forces of Darkness v1.01 to modyfikacja do gry Diablo II: Lord of Destruction z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku85,5 MB

data aktualizacji6 stycznia 2019

pobrań158

pobrań (7 dni)60

Pobierz plik za darmo
Diablo II: Lord of Destruction mod The Forces of Darkness v1.01

The Forces of Darkness to modyfikacja do gry Diablo II: Lord of Destruction, której autorem jest sweetcarolinahoney.

Opis:

Mod zaprojektowane z myślą o osobach, które znudził wygląd Diablo II: Lord of Destruction. Modyfikacja The Forces of Darkness gruntownie przerabia cały interfejs, tak aby przypominał ten z Diablo III.

Ta zmiana nie jest jednak jedyną. Autor przerobił również zadania, rozbudował listę runów, dodał nowe przedmioty i przepisy do craftingu oraz wprowadził kilka nowych lokacji zaprojektowanych specjalnie z myślą o grindowaniu

Instrukcje:

W archiwum znajdziecie dwie wersje moda. Jedna przeznaczona jest do działania z podstawową wersję gry (tzw. Standalone Version), a druga współpracuje D2SE Modmanager. Jeśli używacie kilku modów to wybierzcie ten drugi wariant.

Aby zainstalować pierwszą z tych wersji rozpakujcie archiwum i wejdźcie do folderu dla Standalone version. Tam znajdziecie folder „TFoD”. Musicie skopiować jego zawartość do folderu z grą.

Aby zainstalować wersję dla D2SE Modmanager skopiujcie zawartość folderu „TFoD_D2SE Version” do folderu „mods” utworzonego przez D2SE Modmanager.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz