Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Blitzkrieg: Ostfront Barbarossa - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Blitzkrieg: Ostfront Barbarossa z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku24,6 MB

data aktualizacji24 stycznia 2005

pobrań2350

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ostfront Barbarossa to nieoficjalne rozszerzenie popularnej strategii czasu rzeczywistego Blitzkrieg, jakie przygotowała brytyjska firma Active Gaming. Dodatek jest w pełni kompatybilny zarówno z oryginalną produkcją, jak i z jej pierwszym, komercyjnym add-onem (Burning Horizon).

Omawiany produkt oferuje graczom zupełnie nową kampanię single-player, związaną z niemiecką inwazją na Związek Radziecki z 1941 roku. W sumie, udostępniono 11 nowych scenariuszy opartych o realia historyczne oraz kilkanaście poziomów przedstawiających alternatywne, frontowe wydarzenia. Zaczynając od stopnia porucznika, grający pnie się po kolejnych szczeblach wojskowej kariery (odznaczenia i awanse za osiągnięcia). Ponadto, równolegle przez całą ofensywę, zwiększa się liczebność i bitewne doświadczenie oddziału, jaki został oddany pod jego komendę (16 czołgów oraz 6 jednostek artyleryjskich na początku).

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl