Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Unturned - v3.27.0.1 +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Unturned . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku586,1 KB

data aktualizacji3 grudnia 2018

pobrań94

pobrań (7 dni)23

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Unturned trainer v3.27.0.1 +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – aktywuj trainer

F2 – nieskończone zdrowie

F3 – nieskończona wytrzymałość

F4 – nieskończone pożywienie

F5 – nieskończona woda

F6 – nieskończony tlen

F7 – mnóstwo doświadczenia

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 3.27.0.1 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz