Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim SE v.1.0.9 - Mod do gry - Download

Plik Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim SE v.1.0.9 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,1 MB

data aktualizacji3 października 2019

pobrań876

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition mod Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim SE v.1.07

Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim SE to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, której autorem jest Enai Siaion. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

W świecie The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition można natknąć się na magiczne głazy, zapewniające bonusy. Niestety, są one mało różnorodne i się powtarzają. Ten mod to zmienia.

Dzięki Andromeda – Unique Standing Stones of Skyrim SE każdy z takich głazów zapewnia dwie unikalne zdolności zaraz po odkryciu. Co więcej, gdy odkryjemy wszystkie głazy w świecie gry, każdy z nich przyznaje nam dodatkową zdolność.

Wszystkie te zdolności zaprojektowano tak, aby nie psuły balansu rozgrywki oraz zachęcały graczy do tworzenia nowych kombinacji rozwoju bohatera. Ponadto mod jest świetnie wykonany, a odkrywaniu głazów towarzyszy doskonałe skrypty i nowe elementy graficzne.

Instalacja:

Do zainstalowania moda wykorzystaj program Nexus Mod Manager.

Alternatywnie możesz wypakować archiwum do folderu „Data” i aktywować moda w launcherze gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl