Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Thunderchild - Epic Shouts and Immersion v.4.11 - Mod do gry - Download

Plik Thunderchild - Epic Shouts and Immersion v.4.11 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku43,8 MB

pobrań3631

pobrań (7 dni)42

data aktualizacji3 grudnia 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Thunderchild - Epic Shouts and Immersion v.4.11

Thunderchild - Epic Shouts and Immersion to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Enai Siaion. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

Jednym z najbardziej unikalnych elementów The Elder Scrolls V: Skyrim jest alternatywny system magiczny oparty na okrzykach bojowych. Niestety, jest on dosyć prosty. Ten mod opracowano z myślą o osobach, które pragną większego rozbudowania tej mechaniki.

Thunderchild - Epic Shouts and Immersion dodaje do gry kilkadziesiąt nowych okrzyków o różnych efektach. Do tego dochodzą trzy zdolności, wzmacniające okrzyki i czyniące je bardziej przydatnymi. Mod wprowadza również dodatkowe przedmioty oraz lokację High Hrothgar Library, gdzie możemy uczyć się nowych okrzyków.

wprowadza ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, tak aby byli sprytniejsi i bardziej agresywni. Wszystkie czynności podczas walki kosztują określoną liczbę punktów kondycji, więc nie można atakować na oślep. Każda rana zadana przeciwnikowi lub graczowi powoduje przerwanie jego ataku. Po chwili dochodzi do siebie, ale poważne obrażenia wpływają na walczącego aż do uleczenia.

Wszystko to znacząco uatrakcyjnia ten aspekt rozgrywki w The Elder Scrolls V: Skyrim i sprawia, że można pokusić się o stworzenie bohatera koncentrującego się na okrzykach bojowych.

Instalacja:

Do zainstalowania moda wykorzystaj program Nexus Mod Manager.

Alternatywnie możesz wypakować archiwum do folderu „Data” i aktywować moda w launcherze gry.

Uwaga: mod do działania wymaga dodatków Dawnguard i Dragonborn.

  • data aktualizacji: 3 grudnia 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 43,8 MB