Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Wildcat - Combat of Skyrim v.7.00 - Mod do gry - Download

Plik Wildcat - Combat of Skyrim v.7.00 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku265,9 KB

pobrań3040

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji3 grudnia 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Wildcat - Combat of Skyrim  v.7.00

Wildcat - Combat of Skyrim to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest Enai Siaion. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

Mod gruntownie przebudowuje system walki w grze The Elder Scrolls V: Skyrim, tak aby był on bardziej dynamiczny i ciekawszy.

Zmian jest masa. Wildcat - Combat of Skyrim wprowadza ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, tak aby byli sprytniejsi i bardziej agresywni. Wszystkie czynności podczas walki kosztują określoną liczbę punktów kondycji, więc nie można atakować na oślep. Każda rana zadana przeciwnikowi lub graczowi powoduje przerwanie jego ataku. Po chwili dochodzi do siebie, ale poważne obrażenia wpływają na walczącego aż do uleczenia.

Ponadto mod sprawia, że walka w The Elder Scrolls V: Skyrim jest bardziej mordercza, a skuteczne ataki zadają znacznie więcej obrażeń niż standardowo. Ponadto blokowanie w odpowiednim momencie powoduje zmniejszenie obrażeń i na chwile oszałamia wroga, pozwalając na kontratak. Do tego gra dodaje bonusy do siły ataków w niektórych sytuacjach, np. gdy trafimy przeciwnika w plecy.

Instalacja:

Do zainstalowania moda wykorzystaj program Nexus Mod Manager.

Alternatywnie możesz wypakować archiwum do folderu „Data” i aktywować moda w launcherze gry.

  • data aktualizacji: 3 grudnia 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 265,9 KB