Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Monster Hunter: World - [Special K] HDR10/scRGB (Actual HDR Display Output) Fix v.19082018 - Mod do gry - Download

Plik [Special K] HDR10/scRGB (Actual HDR Display Output) Fix v.19082018 to modyfikacja do gry Monster Hunter: World z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku17,4 MB

data aktualizacji8 października 2018

pobrań1923

pobrań (7 dni)23

Pobierz plik za darmo
Monster Hunter: World mod [Special K] HDR10/scRGB (Actual HDR Display Output) Fix v.19082018

[Special K] HDR10/scRGB (Actual HDR Display Output) Fix to modyfikacja do gry Monster Hunter: World, której autorem jest Kaldaien.

Opis:

Special K to projekt mający poprawić błędy i niedociągnięcia konwersji Monster Hunter: World na PC, tak aby była ona lepiej dopasowana do wymagań graczy pecetowych. Niestety, produkcja jest napisana tak, że modyfikowani jej silnika jest bardzo trudne. Dlatego projekt nie robi aż tak dużych zmian jak jego wersje do innych gier, ale i tak oferuje sporo ciekawych ulepszeń.

Projekt ogranicza bezsensowne obciążanie procesora, co zwiększa wydajność. Normalizuje także płynność, tak aby mocne spadki liczby klatek na sekundę zdarzały się znacznie rzadziej. Pozwala także robić screeny bez elementów interfejsu. Ponadto naprawia wypraną kolorystykę, która poprawia się na monitorach bez HDR.

Ponadto Special K umożliwia zmianę niektórych elementów (np. tekstur i ikon) w grze. Dlatego projektu tego używa część innych modyfikacji i bez niego nie da się je uruchomić.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu, w którym znajduje się plik .exe uruchamiający grę. Menu Special K w grze otwiera się kombinacją Ctrl + Shift + Backspace.

Uwaga: mod wymaga zestawu Visual C++ 2017 runtime.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz