Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Final Fantasy XV: Windows Edition - Special K for FFXV v.0.9.9.8 - Mod do gry - Download

Plik Special K for FFXV v.0.9.9.8 to modyfikacja do gry Final Fantasy XV: Windows Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku16,1 MB

data aktualizacji8 października 2018

pobrań181

pobrań (7 dni)39

Pobierz plik za darmo
Final Fantasy XV: Windows Edition mod Special K for FFXV  v.0.9.9.8

Special K for FFXV to modyfikacja do gry Final Fantasy XV: Windows Edition, której autorem jest Kaldaien.

Opis:

Special K to projekt mający poprawić podstawowe błędy i niedociągnięcia konwersji Final Fantasy XV: na PC, tak aby była ona lepiej dopasowana do wymagań graczy pecetowych. Mod poprawia wydajność silnika i zmniejsza czas wczytywania danych, jak również minimalizuje przycinanie się dźwięku oraz błędy fizyki.

Modyfikacja naprawia również duży błąd wersji pecetowej odnośnie sterowania. W podstawowej wersji gry jeśli gramy padem i naciśniemy jeden klawisz klawiatury, gra przestawi się na sterowanie klawiaturą. Jeśli bawimy się klawiaturą i muszką i ruszymy pada, to przestawi się na pada. Mod to naprawia i raz wybrana metoda sterowania pozostaje aktywna aż ją ręcznie zmienimy.

Ponadto Special K umożliwia podmianę tekstur w grze. Dlatego projektu tego używa wiele innych modyfikacji i bez niego nie da się je uruchomić.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu, w którym znajduje się plik .exe uruchamiający grę. Menu Special K w grze otwiera się kombinacją Ctrl + Shift + Backspace.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz