Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Ski Resort Extreme - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Ski Resort Extreme z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku87,1 MB

pobrań2517

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji4 stycznia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ski Resort Extreme to kontynuacja serii Ski Resort Tycoon autorstwa Cat Daddy Games, firmy, która zasłynęła na rynku gier komputerowych właśnie dzięki strategiom. Po raz kolejny otrzymujemy możliwość zbudowania i poprowadzenia ośrodka sportów zimowych.

Rozgrywka przebiega w dość standardowy sposób. Do wyboru mamy kilka zróżnicowanych scenariuszy. Przeważnie startujemy od zera, należy zakupić podstawowe budynki, a także zapewnić odpowiednie atrakcje dla przyszłych gości. Z racji tego, iż jest to ośrodek sportów zimowych kluczową rolę odgrywa wytyczenie ciekawych tras i to zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów. Liczba dostępnych budynków obejmuje około osiemdziesiąt zróżnicowanych obiektów. Można między innymi konstruować luksusowe hotele, szkółki dla przyszłych narciarzy czy też sklepy z przydatnymi akcesoriami. Nie mniej ważne jest otoczenie kompleksu. Możemy stawiać dodatkowe obiekty, jak na przykład urządzenia obsypujące stok sztucznym śniegiem. Przez cały czas należy mieć na uwadze aspekt finansowy przy czym na niższych poziomach trudności element ten nie jest aż tak ważny. Pozostałe obowiązki obejmują między innymi próbę sprostania zachciankom poszczególnych osób, a także konieczność konserwacji posiadanych obiektów. W przypadku awarii należy oczywiście wezwać mechanika, niejednokrotnie można również skorzystać z opcji udoskonalenia danej konstrukcji.

Uwaga: Demo zawiera tutorial, jeden poziom typu Instant Action - „Gentle Slopes”, jeden poziom typu Challenge – „Get People in the Park” oraz edytor map.

  • data aktualizacji: 4 stycznia 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 87,1 MB

Pliki do gry Ski Resort Extreme

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Ski Resort Extreme demo 87,1 MB 2005.01.04 2,5K 1