Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tekken 7 - OrdinaryTekken - Reshade Preset v.1.2 - Mod do gry - Download

Plik OrdinaryTekken - Reshade Preset v.1.2 to modyfikacja do gry Tekken 7 z gatunku Gry Bijatyki. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku8 MB

data aktualizacji3 września 2018

pobrań3854

pobrań (7 dni)27

Pobierz plik za darmo
Tekken 7 mod OrdinaryTekken - Reshade Preset v.1.2

OrdinaryTekken - Reshade Preset to modyfikacja do gry Tekken 7, której autorem jest Koenji.

Opis:

Mod oferuje specjalną konfigurację zestawu Reshade, ulepszającą oprawę graficzną gry. Robi to poprzez zmodyfikowanie cieni i efektów świetlnych oraz manipulację kontrastem, jak również innymi elementami ustawień kolorów.

OrdinaryTekken - Reshade Preset to propozycja dla osób szukających konfiguracji ReShade zwiększającej realizm grafiki. Cienie, kolory i efekty dopasowano tak, aby gra nie tylko wyglądała ładniej, ale również bardzie zbliżała się do fotorealizmu.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj pakiet Reshade. Aplikacja ta posiada instalator i wystarczy jej wskazać plik TekkenGame-Win64-Shipping.exe (znajdziesz go w „..Steam\steamapps\common\TEKKEN 7\TekkenGame\Binaries\Win64”, aktywując wszystkie efekty DirectX10+ i nie istalując defaultowych shaderów.

2. Pobierz moda OrdinaryTekken - Reshade Preset , wypakuj archiwum i skopiuj zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „reshade” do „..Steam\steamapps\common\TEKKEN 7\TekkenGame”.

3.Wejdź do „C:\Użytkownicy\[NAZWA UŻYTKOWNIKA]\ AppData\Local\TekkenGame\Saved\Config\WindowsNoEditor” o skopiuj tam zmodyfikowany plik Engine.ini (znajdziesz go w archiwum z modem w katalogu „ini”. Wyraź zgodę na podmianę pliku.

3.Uruchom grę, naciśnij SHIFT+F2, wybierz OrdinaryTekken jeśli sam program tego nie zrobi i w opcjach ReShade włącz „Performance Mode”.

  • data aktualizacji: 3 września 2018
  • kategoria gry: Bijatyki
  • rozmiar pliku: 8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl