Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Vampyr - Vampyr in Living Colour: Eiyers' Popping Re-Shade v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Vampyr in Living Colour: Eiyers' Popping Re-Shade v.1.0 to modyfikacja do gry Vampyr z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,8 KB

data aktualizacji25 czerwca 2018

pobrań364

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo
Vampyr mod Vampyr in Living Colour: Eiyers' Popping Re-Shade v.1.0

Vampyr in Living Colour: Eiyers' Popping Re-Shade to modyfikacja do gry Vampyr, której autorem jest Eiyer.

Opis:

Do oferuje specjalną konfigurację ReShade, dopasowaną do potrzeb gry Vampyr. Manipuluje ona manipuluje kolorystyką i kontrastem, tak aby całość prezentowała się ładniej.

Całość opracowano tak, aby grafika pozostawała wierna klimatowi gry. Wprowadzono jednak również przydatne zmiany funkcjonalne. Niektóre sekcje, w których było zbyt ciemno, zostały rozjaśnione. Usunięto również brzydki filtr, dający efekt ziarnistości obrazu. Usunięto także rozmazanie na niektórych teksturach.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj pakiet Reshade, Aplikacja ta posiada instalator i wystarczy jej wskazać plik .exe uruchamiający grę. Gdy instalator spyta o shadery kliknij „Ok.” a potem odznacz wszystkie opcje.

2. Wróć do wypakowanego archiwum z Vampyr in Living Colour: Eiyers' Popping Re-Shade ,. Wejdź we właściwy folder dla Twojej rozdzielczości, a potem w folder ReShade i skopiuj jego zawartość do folderu z plikiem .exe uruchamiający grę.

3.Uruchom grę, naciśnij SHIFT+F2 i wybierz moda w menu Reshade.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl