Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wizard of Legend - v1.031 +6 Trainer (promo) - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Wizard of Legend . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku753,8 KB

data aktualizacji14 czerwca 2018

pobrań1474

pobrań (7 dni)121

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Jest to trainer w wersji promocyjnej, co oznacza, że za darmo możemy aktywować tylko jego wybrane funkcje. Pozostała zawartość wymaga wykupienia opcji premium w serwisie cheathappens.com i pobrania pełnej wersji trainera.

Aktywowanie trainera

Naciśnij F1 w menu głównym.

Program zakomunikuje pomyślną aktywację hasłem „Trainer Activated”.

Naciśnij wybrany klawisz – można je zmieniać w trainerze.

Opcje darmowe

Numpad 3: szybkie odnawianie się zaklęć – użyj zaklęcia, a następnie wciśnij ten klawisz. Gdy następny raz sięgniesz po magię, kolejne czary będą dostępne do użycia niemal natychmiastowo.

Opcje premium

Trainer premium dostępny tutaj: Wizard of Legend Trainer.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Numpad 1: nieśmiertelność

Numpad 2: nielimitowany Overdrive

Numpad 3: szybkie odnawianie się zaklęć

Numpad 4: nielimitowana możliwość ładowania czarów

Numpad 5: łatwe zdobywanie kryształów

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.031 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz