Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm - Soulstorm Turbo Mode v.29052018 - Mod do gry - Download

Plik Soulstorm Turbo Mode v.29052018 to modyfikacja do gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku454 MB

data aktualizacji5 października 2018

pobrań377

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo
Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm mod Soulstorm Turbo Mode v.29052018

Soulstorm Turbo Mode to modyfikacja do gry Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm, której autorem jest Norwegian_Loki.

Opis:

Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm to produkcja mocno leciwa. Wyszła w 2008 roku, a już wtedy korzystała z silnika mającego cztery lata. Technologia napędzająca ten tytuł jest więc przestarzała, co jest problemem przy współczesnych modach. Wiele z nich jest ambitnych i wymaga od tego silnika tak wiele, że staje się on niestabilny i mało efektywny.

Soulstorm Turbo Mode to zmienia. Pozwala silnikowi korzystać z nieograniczonej ilości pamięci (oryginalna wersja gry mogła z maksymalnie 2 GB), ulepsza optymalizację i wyraźnie poprawia jakość renderera.

Wszystko to sprawia, że gra działa z modami stabilniej i szybciej, a do tego ładniej wygląda.

Instrukcje:

1.Upewnij się, że masz Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm to zaktualizowane do najnowszej wersji.

2.Wypakuj archiwum z Soulstorm Turbo Mode.

3.uzyskasz w ten sposób dwa foldery – jeden dla wersji gry ze Steam (Soulstorm_Turbo_Mode_Steam), a drugi dla pudełkowej (Soulstorm Turbo Mode).

4. Wybierz właściwą dla siebie wersje, wejdź do odpowiedniego folderu z wymienionych powyżej i skopiuj jego zawartość do folderu z Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm.

Dodatkowe informacje:

Wersja na Steam automatycznie się aktualizuje. Natomiast jeśli będziesz miał problemy ze znalezieniem łatek do wersji pudełkowej to znajdziesz je w archiwum, w „Soulstorm Turbo Mode\Patches\”.

Soulstorm_Turbo_Mode\Soulstorm Turbo Mode

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz