Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption - Absolute Chaos v.2.0.11 - Mod do gry - Download

Plik Absolute Chaos v.2.0.11 to modyfikacja do gry Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku359 MB

data aktualizacji4 czerwca 2018

pobrań613

pobrań (7 dni)14

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption mod Absolute Chaos v.2.0.11

Absolute Chaos to modyfikacja do gry Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption, opracowana przez Absolute Chaos Group.

Opis:

To tzw. submod, czyli projekt pełniący rolę dodatku do innej modyfikacji. W tym konkretnym przypadku Absolute Chaos rozbudowuje i ulepsza zawartość projektu Absolute Corruption.

Absolute Chaos wprowadza w pełni funkcjonalną sztuczną inteligencję, która teraz potrafi dokładnie to samo, co gracz, wliczając w to wykorzystywanie jednostek niedostępnych w podstawowej wersji gry. Dodano także masę nowych scenariuszy do trybu Galactic Conquest, poprawiono zbalansowanie i rozbudowano drzewka rozwoju.

Mod wprowadza także masę nowych jednostek, budynków i bohaterów, jak również poprawia grafikę oraz interfejs.

Instrukcje:

1.Najpierw zainstaluj Absolute Corruption.

2.Potem pobierz Absolute Chaos i wypakuj go. Potem skopiuj „Data” i „Absolute_Chaos_2.0.bat” z archiwum do folderu z Absolute Corruption. Będziesz wiedział, że robisz to prawidłowo gdy system zapyta się czy zastąpić pliki. Jeśli nie zapyta, to znaczy, że źle wskazałeś miejsce do kopiowania.

3.Uruchom Absolute_Chaos_2.0.bat

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz