Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Pro Evolution Soccer 4 - +5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Pro Evolution Soccer 4 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku13,4 KB

pobrań7646

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji30 listopada 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

1 - zatrzymanie czasu

2 - natychmiastowy koniec połowy

3 - duża ilość punktów PES - wejdź na główny ekran, następne do opcji, aktywuj cheata i wejdź do sklepu PES

4 - dodatkowe fundusze – przejdź do ekranu zarządzania, naciśnij przycisk szukania, aktywuj cheata i wybierz szybkie szukanie

5 - ustawia wynik gospodarzy na 20

6 - ustawia wynik gości na 20

7 - ustawia wynik gospodarzy na 0

8 - ustawia wynik gości na 0

9 - przywraca normalny stan gry

  • data aktualizacji: 30 listopada 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 13,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.