Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rising Storm 2: Vietnam - Gameplay Overhaul Mutator v.2.7 - Mod do gry - Download

Plik Gameplay Overhaul Mutator v.2.7 to modyfikacja do gry Rising Storm 2: Vietnam z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku310,5 MB

data aktualizacji1 kwietnia 2020

pobrań757

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo
Rising Storm 2: Vietnam mod Gameplay Overhaul Mutator v.1.3

Gameplay Overhaul Mutator to modyfikacja do Rising Storm 2: Vietnam, której autorem jest SgtJoe.

Opis:

Mod zmienia rozgrywkę w Rising Storm 2: Vietnam i rozbudowuję tę produkcję o nowe elementy.

W podstawowej wersji gry frakcje północnego Wietnamu i Vietcongu są praktycznie identyczne. Gameplay Overhaul Mutator wprowadza duże zmiany między nimi. Pierwsza z nich traci np. możliwość korzystania z tuneli, ale zyskuje na sile ognia. Ponadto sam Vietcong rozbito na dwie grupy – jedną z nich składa się z żołnierzy, czyli jak w podstawowej grze, ale możemy także pokierować drugą, w której walczyli głównie farmerzy.

Z kolei po stronie amerykańskiej dodano specjalne oddziały MACV-SOG z unikalnymi modelami i uzbrojeniem. Ponadto generalnie mocno rozbudowani listę broni, a niektóre postacie pełniące konkretne role zmieniają wygląd zależnie od mapy.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj foldery „Published”, „Localization” oraz „Config” do ../Documents/My Games/Rising Storm 2/ROGame/

Any grać w multiplayerze musisz dołączyć do serwera, na którym mod jest zainstalowany. Jeśli chcesz zagrać w trybie singleplayer to otwórz konsolę klawiszem „~” i wpisz komendę:

open VNTE-CuChi?mutator=GOM.GOM

a potem komendę:

addbots 40

W pierwszej komendzie „VNTE-CuChi” odpowiada za mapę i jeśli chcesz grać na innej mapie to zmień odpowiednio komendę, wklejając zamiast „VNTE-CuChi” inny kod mapy.

  • data aktualizacji: 1 kwietnia 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 310,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl