Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Chrono Trigger - v1.0 +1 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Chrono Trigger . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku640,7 KB

data aktualizacji12 marca 2018

pobrań85

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD2 – MP

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry Chrono Trigger

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Chrono Trigger - v1.0 +1 TRAINER trainer 640,7 KB 2018.03.12 77 8
Chrono Trigger - v1.00 +5 Trainer trainer 4,4 MB 2018.05.30 12 5

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz