Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dark Souls: Prepare to Die Edition - Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) v.2.1 - Mod do gry - Download

Plik Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) v.2.1 to modyfikacja do gry Dark Souls: Prepare to Die Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku78,8 KB

data aktualizacji5 marca 2018

pobrań1347

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo
Dark Souls: Prepare to Die Edition mod Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) v.2.1

Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) to modyfikacja do Dark Souls: Prepare to Die Edition, której autorem jest Wulf2k.

Opis:

Pecetowa wersja Dark Souls pozostawia sporo do życzenia, ale na szczęście większość problemów naprawili fani. Inne mody ulepszyły grafikę i sterowanie, natomiast Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) minimalizuje kłopoty z trybem multiplayer.

Standardowo multiplayer w Dark Souls: Prepare to Die Edition jest mocno niedopracowany. Gra ma problemy ze znalezieniem połączeń do innych graczy, wymuszając często restarty gry i zmiany ustawień regionalnych. Wulf's Dark Souls Connectivity Mod (DSCM) obchodzi ten problem, oferując równoległy system połączeń w oparciu o fanowskie DSCM-net, który tworzy listy przyjaciół według danych Steam. Dzieje się to równolegle z oficjalnym systemem, więc nie zostajemy odcięci od reszty społeczności. Projekt po prostu sprawia, że multiplayer działa lepiej i rzadziej pojawiają się problemy z połączeniem.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z grą. Przed każdym uruchomieniem gry wpierw uruchom DSCM.exe.

Mod do działania wymaga zestawu .NET Framework 4.5.

  • data aktualizacji: 5 marca 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 78,8 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl