Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

X3: Albion Prelude - Mayhem v.2.5.3 - Mod do gry - Download

Plik Mayhem v.2.5.3 to modyfikacja do gry X3: Albion Prelude z gatunku Gry Symulacje. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku8,4 MB

data aktualizacji5 sierpnia 2018

pobrań596

pobrań (7 dni)42

Pobierz plik za darmo
X3: Albion Prelude mod Mayhem v.2.3.6

Mayhem to modyfikacja do X3: Albion Prelude, której autorem jest Joubarbe.

Opis:

Mod pełni rolę nieoficjalnego dodatku do fanowskiego projektu Litcube's Universe. Celem projektu jest zwiększenie dynamiki i chaotyczności wirtualnego uniwersum. Za jego sprawą wszystkie frakcje stają się agresywne, podejmując działania zmieniające układ sił w galaktyce i reagując na akcje nasze oraz innych grup. Potrafią tworzyć sojusze, ale są one tylko tymczasowe i generalnie modyfikacja sprawia, że w galaktyce panuje nieustanna wojna. Sam gracz przestaje być zwykły pilotem i staje się wodzem jednej z głównych sił.

Aby to wszystko zrealizować mod przerabia zbalansowanie rozgrywki, dodaje nowe surowce, rozbudowuje system dyplomacji oraz rozszerza opcja zarządzania galaktycznym imperium

Instrukcje:

Wpierw zainstaluj Litcube's Universe. Potem wypakuj archiwum z Mayhem do foldera z grą. Następnie wejdź do folderu „addon” w miejscu zainstalowania gry i zmień nazwy plików:

Mayhem - Rename Me.dat

Mayhem - Rename Me.cat

Na liczbę o jedną wyższą niż najwyższa już istniejąca w tym folderze. Standardowo będzie to 10 i w takim wypadku zmienisz nazwy tych plików na 10.dat i 10.cat.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz