Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Starpoint Gemini Warlords - v1.900.2 +1 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Starpoint Gemini Warlords . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku22,7 MB

data aktualizacji26 lutego 2018

pobrań906

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Starpoint Gemini Warlords trainer v1.900.2 +1 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD4 – super szybkość

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.900.2 gry.

  • data aktualizacji: 26 lutego 2018
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 22,7 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl