Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Zoo Tycoon 2 - +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Zoo Tycoon 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku17,4 KB

pobrań7674

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji15 listopada 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z klawisza:

1 - nieograniczona ilość funduszy

  • data aktualizacji: 15 listopada 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 17,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Zoo Tycoon 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Zoo Tycoon 2 - +1 trainer trainer 17,4 KB 2004.11.15 7,7K 6
Zoo Tycoon 2 - Unlocker trainer 1,6 KB 2007.03.12 5,1K 0