Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Thief 2: The Metal Age - Death's Cold Embrace v.1 - Mod do gry - Download

Plik Death's Cold Embrace v.1 to modyfikacja do gry Thief 2: The Metal Age z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku819,6 MB

data aktualizacji20 listopada 2017

pobrań395

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo
Thief 2: The Metal Age mod Death's Cold Embrace v.1

Death's Cold Embrace to modyfikacja do Thief 2: The Metal Age, której autorem jest Yandros.

Opis:

Mod oferuje nową potężną kampanię dla pojedynczego gracza, jakością w niczym nie odstającą od tego, co oferowała podstawowa wersja gry, a pod względem graficznym daleko ją wyprzedzającą.

Akcja rozgrywa się w mieście zimą. Kierowany przez nas złodziej zostaje zatrudniony przez bogacza do wykonania pewnej misji. Coś, co początkowo wydaje się zwykłym zleceniem, szybko się komplikuje i na zawsze zmienia historię kilku potężnych rodów.

Death's Cold Embrace oferuje dziesięć wspaniale zrealizowanych misji. Każda z nich rozgrywana jest na wielkiej mapie, gęsto wypełnionej alternatywnymi ścieżkami i opcjonalnymi zadaniami. W trakcie zabawy często powracamy do wcześniej odwiedzonych lokacji, które jednak zastajemy mocno odmienione na skutek naszych działań. Do tego projekt różnicuje zadania zależnie od poziomu trudności, więc całość można przechodzić wielokrotnie.

Projekt zbudowano na bazie nieoficjalnego patcha NewDark, dzięki czemu całość jest kompatybilna ze współczesnymi pecetami, a mod może zaoferować znacznie wyższy poziom grafiki niż podstawowa wersja Thief 2: The Metal Age.

Instrukcje:

Mod wymaga posiadania patcha NewDark w wersji 1.25. Ta łatka jest zintegrowana z wersją gry sprzedawaną przez Steam i GOG.com. Jeśli macie wydanie pudełkowe gry, to musicie zainstalować NewDark samodzielnie.

Uwaga: wyłączcie w NewDark wszystkie ulepszenia, zwłaszcza EP1 i EP2, bo inaczej mod będzie miał problemy z działaniem.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl