Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sniper: Ghost Warrior 3 - Sniper Ghost Warrior 3 Improvement Project v.0.51.6 - Mod do gry - Download

Plik Sniper Ghost Warrior 3 Improvement Project v.0.51.6 to modyfikacja do gry Sniper: Ghost Warrior 3 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku33,7 MB

pobrań20800

pobrań (7 dni)7

data aktualizacji17 stycznia 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 mod Sniper Ghost Warrior 3 Improvement Project v.0.2

Sniper Ghost Warrior 3 Improvement Project to modyfikacja do Sniper: Ghost Warrior 3, której autorem jest Ambient_Malice.

Opis:

Sniper: Ghost Warrior 3 okazało się produkcją ambitną, ale trapioną liczbymi problemami i niedoróbkami, które łącznie uczyniły z tego tytułu spore rozczarowanie. Celem niniejszego moda jest naprawienie tego niefortunnego stanu rzeczy.

Przede wszystkim mod minimalizuje problemy ze spawnowaniem się postaci niezależnych i wrogów, którzy w podstawowej wersji gry znikają bez powodu, albo pojawiają się na mapach zbyt późno. Z tego powodu zwiady dronami czy tagowanie wrogów były często bezużyteczne. Projekt to naprawia, sprawiając, że ludzie spawnują się na mapach znacznie wcześniej i pozostają na nich, kontrolowani przez moduły SI.

Postacie po utracie kontaktu wzrokowego znikają po 240 sekundach, a nie 1-2 jak w podstaowej wersji gry, a minimalny dystans despawniania zwiększono z 50 metród do 800 m.

Nie ma już sytuacji, gdy wróg znika, bo schowaliśmy się za krzakiem. Teraz np. tagi pozostają aktywne nawet jeśli oddalimy się 400 metrów od oznaczonych nimi nieprzyjaciół.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do „…Sniper Ghost Warrior 3\GameSDK”

  • data aktualizacji: 17 stycznia 2020
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 33,7 MB

Pliki do gry Sniper: Ghost Warrior 3

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sniper: Ghost Warrior 3 - Sniper Ghost Warrior 3 Improvement Project v.0.51.6 mod 33,7 MB 2020.01.17 20,8K 7