Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Heat Signature - v2017.10.03.2 +1 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Heat Signature . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku639,9 KB

data aktualizacji13 października 2017

pobrań49

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD6 – nie mdlejesz

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 2017.10.03.2 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry Heat Signature

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Heat Signature - v2017.10.03.2 +1 TRAINER trainer 639,9 KB 2017.10.13 47 2

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz