Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Carmageddon: Max Damage - v1.0 +1 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Carmageddon: Max Damage . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku455,6 KB

pobrań1642

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji7 listopada 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Carmageddon: Max Damage trainer v1.0 +1 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD4 – usuwa HUD

  • data aktualizacji: 7 listopada 2016
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 455,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Carmageddon: Max Damage

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Carmageddon: Max Damage - v1.0 +1 TRAINER trainer 455,6 KB 2016.11.07 1,6K 2