Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

DiRT Rally - v1.0 +5 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry DiRT Rally . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku455,4 KB

data aktualizacji11 grudnia 2015

pobrań20818

pobrań (7 dni)86

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

DiRT Rally trainer v1.0 +5 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUM1 – nieskończona liczba kredyty

NUM2 – 100 tys. kredytów

NUM3 – zatrzymuje stoper

NUM4 – brak kar

NUM5 – nieskończony czas na naprawę

HOME – wyłączenie wszystkich ułatwień

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz